UAB Staklės24.LT – prekybos ir konsultacinė įmonė, atsiradusi atskiriant veiklas iš baldų projektavimo ir gamybos įmonės, veikiančios nuo 2008 metų. Jau nemažai laiko dirbome su puikiai pasaulyje žinomais  prekių ženklais.

Nuo žinomų apdirbamosios pramonės įrengimų pardavimo ir aptarnavimo, iki prekybinės įrangos gamybos ir prekybos.

Mums svarbu savo kasdieniu atsakingu darbu kurti pridėtinę vertę savo partneriams, klientams ir parduodamų produktų vartotojams. Profesionalumas, ilgametė patirtis, vykdomų veiklų įvairovė, – tai pagrindinių mūsų teikiamų paslaugų „kertiniai akmenys“.

Kuriame ir vertiname ilgalaikę partnerystę su patikimais, pasaulyje ir mūsų šalyje pripažintais gamintojais. Todėl šiandien Baltijos šalių rinkose atstovaujame  prekės ženklams, garantuojantiems aukščiausią produktų kokybę.

Tiekiame prekes kaip mažiems, taip ir stambiems klientams, taip padedami jiems padidinti produktyvumą ir pasiekti geresniu rezultatų.

Bendrovės darbuotojai – savo srities aukštos kvalifikacijos  specialistai. Tai leidžia mums operatyviai analizuoti, vertinti ir prognozuoti veiklos veiksmingumą, finansinius rezultatus ir rodiklius, internetu vykdyti užsakymus visose Baltijos šalyse.

Prekė įtraukta į palyginimų sąrašą

Mūsų svetainė naudoja slapukus. Plačiau